Artistry Exact Fit™ makiažo pagrindo – pudros pakaitalas

[8854]

[]

[5254]

[5254]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5254]
ARTISTRY EXACT FIT makiažo pagrindas - pudra yra iki šiol pats pažangiausias “Artistry™”makiažo pagrindas.
Kaip pirkti Produkto kodas:116725

Artistry EXACT FIT makiažo pagrindas – pudra yra iki šiol pats pažangiausias “Artistry” makiažo pagrindas. Vienodo tirštumo formulė sukuria tobulą vientiso atspalvio veido išvaizdą. Puikiai subalansuotas Artistry EXACT FIT Taičio perlų ir optinių prizmių mišinys padeda sukurti natūralią odos spalvą. Nepaprasti Amazonės mineralai kontroliuoja riebalus, padeda išvengti blizgėjimo ir sukuria gražų natūralų matinį pagrindą. Artistry EXACT FIT makiažo pagrindas – pudra padengia veidą vidutinio storio danga ir suteikia ilgalaikį poveikį, netgi karštame ir drėgname ore. Galima įsigyti 11* atspalvių – jie tiksliai atitinka odos tonus visame pasaulyje.

SPF 20 UVA /UVB PA+++

NEPSTEBIMAS VIENTISUMAS.
IŠ KARTO PAGERINANTIS.

Kaip pasirinkti pagrindo atspalvį naudojantis naujais atspalvių kodais

Nustatykite, savo  atspalvio kodo Lygį ir Toną (nurodytus aukščiau šalia atspalvio pavadinimo). Jų susikirtimo vieta atitinką tikslų Jūsų atspalvį.

Pavyzdžiui, jei Jūsų odos spalvos sodrumas yra 1 lygio (Level 1), o tonas – šiltas (Warm), Jūsų atspalvis atitiktų L1*W1 Buff (šviesiausią) arbaL1*W2 Cream (šiek tiek tamsesnį, intensyvesnį nei Buff).

  1. NUSTATYKITE SAVO LYGĮ

L Y G I S (L E V E L): Natūralus Jūsų odos tono sodrumas
 

L1 – šviesus
L 2 – vidutinio sodrumo
L3 – nuo vidutinio iki tamsaus

2.     NUSTATYKITE SAVO TONĄ

T O N A S: Tonai skirstomi į Šiltą (Warm) – W, Neutralų (Neutral) – N, arba Šaltą (Cool) – C.

Numeris šalia Jūsų tono simbolio nurodo jo intensyvumą arba tamsumą.

Šiltas (W): Ar Jūsų oda yra auksinio ar alyvinio atspalvio? Ar daugiau komplimentų sulaukiate dėvėdamos rudų, tamsiai žalių, oranžinių ar geltonų atspalvių drabužius? Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Šiltas (Warm).

Neutralus (N): Ar Jūsų oda yra tolygaus ar tolygaus atspalvio, kuris nėra nei rožinis, nei auksinis? Ar Jums tinka visų spalvų drabužiai?  Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Neutralus (Neutral)

Šaltas (C): Ar Jūsų oda yra rožinio ar rausvo atspalvio?  Ar daugiau komplimentų sulaukiate dėvėdamos rožinių, violetinių, mėlynų ar baltų atspalvių drabužius? Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Šaltas (Cool).