Artistry Signature Select™ stiprinamasis šviesiklis

[8828]

[]

[5115]

[5115]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5115]
Skaistinamoji stiprinamoji priemonė turi naująją „Radiance-Renewal“ technologiją, kad oda įgytų spalvą ir būtų atkurtas jos natūralus spindesys*.*Sumaišius su baziniu serumu
Kaip pirkti Produkto kodas:121557

Išspręskite 3 didžiausias savo odos problemas, naudodami vieną serumą.

„Artistry Signature Select™“ specialiai sukurtas serumas „Trys viename“ apjungia galingas „Nutrilite™“ augalines ir pažangias „Artistry™“ odos priežiūros technologijas, skirtas išspręsti jūsų 3 didžiausias odos problemas.

Sukurkite specialiai jums skirtą mišinį pasirinkdami pradinį rinkinį ir pridėdami iki 2 papildomų stiprinamųjų priemonių. Galima rinktis iš šių priemonių: drėkinimas, raukšlių stabdymas, odos stangrinimas, dėmių stabdymas arba odos skaistinimas.

Spręskite antrąją ar trečiąją odos problemą, įdėdami skaistinamosios stiprinamosios priemonės į bazinį serumą, kad oda labiau spindėtų ir įgytų atspalvį bei švytėjimo.

 

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Pašalinus susikaupusias paviršiaus odos ląsteles ir įdėjus skaistinamosios stiprinamosios priemonės į bazinį serumą, oda vėl padengiama priemone ir jos blyškumas išnyksta.
  • Suteikia odai daugiau švytėjimo ir šviesumo
  • Novatoriškam požiūriui į odos skaistinimą naudojama nauja technologija, skatinanti natūralų odos ląstelių atsinaujinimą
  •  Tolygesnis odos atspalvis sukuriamas blyškiai odai tampant šviesesne ir atgaivinta
  • Susijusios odos problemos, įskaitant blyškią odą, gali būti sprendžiamos sumaišius 3 stiprinamąsias priemones su baziniu serumu

Tai Jums patiks

Gyvybinga ir sveikai atrodanti odayra gaunama pasitelkiant naujovišką skaistinamąją stiprinamąją priemonę, įpiltą į bazinį serumą. Blyški, neryški oda jau praeityje kasdien naudojant aukštos kokybės odos serumą kaip reguliarios odos priežiūros dalį. Negyvos paviršiaus odos ląstelės greitai išnyks, todėl oda taps švytinti ir sveika.

Verta žinoti

  • Klinikinis tyrimas parodė, kad 100 proc. moterų pastebėjo didesnį odos skaistumą ir bendrai geresnę veido odą*
  • Oda atrodo nepriekaištingai, spindi ir yra atgaivinta
  • Iš naujo padengia odą,kad pašalintų jos blizgų paviršių.

*Pagrįsta klinikiniu tyrimu: klinikinis vertinimas (Cantor tyrimų laboratorija / išplėstinis vaizdavimo ir matavimo laboratorijos tyrimas RPT-013-16-ASC – klinikinis vertinimas, n=35, amžiaus grupė = 30–62, 4 priedas)