Sveikata

Nutrilite maisto papildų gamintojas, augalinės mitybos koncepcijos pradininkas, sukėlęs revoliuciją žmonių požiūrio į sveikatą ir gerą savijautą srityje. Amway kompanijos valdomas maisto papildų, vitaminų prekinis ženklas Nutrilite yra pasaulinis lyderis maisto papildų rinkoje, kuris kuria produktus vadovaudamasis gamtos turtais ir mokslinėmis inovacijomis

Kiekvienas Nutrilite produktų kūrimo procesas – nuo kokybiškiausių žaliavų iki klinikinių tyrimų – yra paremtas nuolatiniu progresu. Rezultatas – vitaminų, maisto papildų ir maisto produktų asortimentas, kuris yra ne tik saugus ir veiksmingas, bet ir pagrįstas patikimais moksliniais įrodymais. Susipažinkite su Nutrilite produktais, sveikos mitybos principais ir išmokite juos taikyti savo gyvenime

Sveika burnos ertmė padės išvengti daugelio negalavimų

Sveika burnos ertmė yra svarbi ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl jos tiesioginės įtakos bendrai sveikatai ir savijautai. Dauguma žmonių susitelkia į išorinę išvaizdą, tačiau dažnai pamirštama, kad burnos ertmė yra pirmas barjeras, saugantis jus nuo įvairiausius negalavimus sukeliančių virusų bei bakterijų

Artėja egzaminų sesija. Kaip padėti (kokių maisto papildų pagalba) mokiniams ir studentams

Atėjo pavasaris, o studentams tai reiškia, kad egzaminų sesija jau visai čia pat. Spaudimas gerai išlaikyti egzaminus gali būti didžiulis, todėl studentams ir mokiniams padidėja streso lygis, gali trūkti maistinių medžiagų. Sėkmingai dorotis su šiais iššūkiais padeda maisto papildai.

Maisto papildo Omega-3 nauda moterų sveikatai

Omega-3 riebalų rūgštys atlieka labai įvairias funkcijas – nuo ląstelių kūrimo iki širdies ir kraujagyslių sveikatos palaikymo. Omega-3 rūgštys padeda išvalyti kraujagyslių sieneles nuo cholesterolio, neleidžia atsirasti „cholesterolio apnašoms“, pagerina kraujo klampumą ir stiprina kraujagyslių sieneles.
Cholesterolis. Kaip kontroliuoti ir sumažinti blogojo cholesterolio kiekį.

Cholesterolis. Kaip kontroliuoti ir sumažinti blogojo cholesterolio kiekį.

Pasaulio sveikatos asociacijos duomenimis, širdies ir kraujagyslių ligos (insultas, infarktas, aterosklerozė, širdies ligos ir t. t.) yra pagrindinė mirties priežastis visame pasaulyje. O tarp didelio cholesterolio kiekio kraujyje ir šių ligų išsivystymo yra tiesioginis ryšys.
Vitamino C nauda ir vartojimas

Vitamino C nauda ir vartojimas

Vitaminas C, taip pat žinomas kaip askorbo rūgštis, yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris yra būtinas norint užtikrinti tinkamas organizmo funkcijas. Jis žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, padedančių apsaugoti kūną nuo laisvųjų radikalų pažeidimų, taip pat dalyvauja daugelyje svarbių biologinių procesų. Vitaminas C nėra kaupiamas organizme, todėl jo turime gauti kiekvieną dieną.

Kodėl svarbu valgyti žuvį. Kam organizmui reikalingi žuvies taukai.

Žuvis pelnytai laikoma supermaistu, nes joje gausu naudingų maistinių medžiagų. Žuvyje ne tik gausu baltymų, bet ji taip pat yra puikus omega-3 riebalų rūgščių, kurios būtinos puikiai sveikatai, šaltinis. Riebalų rūgštys yra gyvybiškai svarbios žmogaus organizmui.

Atraskite geriausius maisto papildus sveikam gyvenimui būdui

Mityba yra labai nepaprastai svarbi žmogaus gyvenimo dalis, o norint užtikrinti gerą savijautą, svarbu, kad mūsų organizmas gautų tinkamų maistinių medžiagų. Esant tiek daug galimybių, gali būti sunku išsirinkti, kurie maisto papildai ir maistinių medžiagų šaltiniai yra geriausi.

Vitaminai ir maisto papildai nervų sistemai stiprinti

Nuolatinis stresas darbe ar namuose, per mažai laisvo laiko, fizinio aktyvumo stoka – tokioje aplinkoje kasdien gyvena tūkstančiai žmonių. Ekspertai įspėja, kad pervargimas ir išsekimas tampa labai rimta mūsų laikų liga, o ignoruojamas pervargimas gali sukelti depresiją, nerimo sutrikimus, panikos priepuolius ir lėtines ligas.