Sveikata

Sveika burnos ertmė padės išvengti daugelio negalavimų

Sveika burnos ertmė yra svarbi ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl jos tiesioginės įtakos bendrai sveikatai ir savijautai. Dauguma žmonių susitelkia į išorinę išvaizdą, tačiau dažnai pamirštama, kad burnos ertmė yra pirmas barjeras, saugantis jus nuo įvairiausius negalavimus sukeliančių virusų bei bakterijų

Artėja egzaminų sesija. Kaip padėti (kokių maisto papildų pagalba) mokiniams ir studentams

Atėjo pavasaris, o studentams tai reiškia, kad egzaminų sesija jau visai čia pat. Spaudimas gerai išlaikyti egzaminus gali būti didžiulis, todėl studentams ir mokiniams padidėja streso lygis, gali trūkti maistinių medžiagų. Sėkmingai dorotis su šiais iššūkiais padeda maisto papildai.
Cholesterolis. Kaip kontroliuoti ir sumažinti blogojo cholesterolio kiekį

Cholesterolis. Kaip kontroliuoti ir sumažinti blogojo cholesterolio kiekį

Pasaulio sveikatos asociacijos duomenimis, širdies ir kraujagyslių ligos (insultas, infarktas, aterosklerozė, širdies ligos ir t. t.) yra pagrindinė mirties priežastis visame pasaulyje. O tarp didelio cholesterolio kiekio kraujyje ir šių ligų išsivystymo yra tiesioginis ryšys.
Vitamino C nauda ir vartojimas

Vitamino C nauda ir vartojimas

Vitaminas C, taip pat žinomas kaip askorbo rūgštis, yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris yra būtinas norint užtikrinti tinkamas organizmo funkcijas. Jis žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, padedančių apsaugoti kūną nuo laisvųjų radikalų pažeidimų, taip pat dalyvauja daugelyje svarbių biologinių procesų. Vitaminas C nėra kaupiamas organizme, todėl jo turime gauti kiekvieną dieną.

Kodėl svarbu valgyti žuvį. Kam organizmui reikalingi žuvies taukai.

Žuvis pelnytai laikoma supermaistu, nes joje gausu naudingų maistinių medžiagų. Žuvyje ne tik gausu baltymų, bet ji taip pat yra puikus omega-3 riebalų rūgščių, kurios būtinos puikiai sveikatai, šaltinis. Riebalų rūgštys yra gyvybiškai svarbios žmogaus organizmui.

Atraskite geriausius maisto papildus sveikam gyvenimui būdui

Mityba yra labai nepaprastai svarbi žmogaus gyvenimo dalis, o norint užtikrinti gerą savijautą, svarbu, kad mūsų organizmas gautų tinkamų maistinių medžiagų. Esant tiek daug galimybių, gali būti sunku išsirinkti, kurie maisto papildai ir maistinių medžiagų šaltiniai yra geriausi.

Vitaminai ir maisto papildai nervų sistemai stiprinti

Nuolatinis stresas darbe ar namuose, per mažai laisvo laiko, fizinio aktyvumo stoka – tokioje aplinkoje kasdien gyvena tūkstančiai žmonių. Ekspertai įspėja, kad pervargimas ir išsekimas tampa labai rimta mūsų laikų liga, o ignoruojamas pervargimas gali sukelti depresiją, nerimo sutrikimus, panikos priepuolius ir lėtines ligas.