Artistry Signature Select™ stiprinamasis strangriklis

[8830]

[]

[5112]

[5112]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5112]
Odą stangrinanti stiprinamoji priemonė nuo senėjimo padidina odos stangrumą ir elastingumą.
Kaip pirkti Produkto kodas:121559

Išspręskite 3 didžiausias savo odos problemas, naudodami vieną serumą.

„Artistry Signature Select™“ specialiai sukurtas serumas „Trys viename“ apjungia galingas „Nutrilite™“ augalines ir pažangias „Artistry™“ odos priežiūros technologijas, skirtas išspręsti jūsų 3 didžiausias odos problemas.

Sukurkite specialiai jums skirtą mišinį pasirinkdami pradinį rinkinį ir pridėdami iki 2 papildomų stiprinamųjų priemonių. Galima rinktis iš šių priemonių: drėkinimas, raukšlių stabdymas, odos stangrinimas, dėmių stabdymas arba odos skaistinimas.

Išspręskite antrąją ar trečiąją odos problemą bei kovokite su senėjimo poveikiu ir pažeista oda, naudodami šią specialią odą stangrinančią priemonę*.

* Sumaišius su baziniu serumu

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Kliniškai įrodyta, kad pagerina ir padidina odos stangrumą bei elastingumą
  • Skatina ir stiprina odos statybinių blokų formavimąsi, kad būtų sumažintas odos suglebimas
  • Po kelių stiprinamosios priemonės naudojimo kartu su baziniu serumu savaičių veido bruožai atrodo labiau suformuoti ir ryškesni

Tai Jums patiks

Stiprinamąją priemonę sumaišę su baziniu serumu, galite sustiprinti ląsteles giliai odos paviršiuje, naudodami odos įtempimo technologiją, kuri yra proveržis kovojant su suglebusia oda. Serumas skatina šių ląstelių susidarymą, o tai padidina odos tvirtumą ir elastingumą. Jūsų oda gali atrodyti stangresnė, „atsitiesianti“ ir lankstesnė, labiau suformuota, oveido bruožai – labiau apibrėžti.

Verta žinoti

Sumaišius su baziniu serumu:

  • 92 proc. moterų buvo padidintas veido odos elastingumas *
  • Veido bruožai atrodo labiau suformuoti, tonuoti ir apibrėžti
  • Kakta akivaizdžiai atrodo griežtesnė

*Pagrįsta klinikiniu tyrimu: „Cutometer“ vertinimas (išplėstinis vaizdavimo ir matavimo laboratorijos tyrimas RPT-013-16-ASC, n=36, amžiaus grupė = 30–62; 9 priedas).