Artistry Skin Nutrition™ Atnaujinantis rinkinys + nemokamas mažas tonikas

[8820]

[]

[7957]

[7957]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[7957]
Pašalinkite ankstyvus senėjimo požymius naudodami drėkinamąsias priemones ir patirkite Toniko pranašumus su nemokamu mini variantu!
Kaip pirkti Produkto kodas:125202

Pašalinkite ankstyvus senėjimo požymius naudodami drėkinamąsias priemones ir patirkite Toniko pranašumus su nemokamu mini variantu! 
 

Teikiama nauda

Pirkite Artistry Skin Nutrition Atnaujinantį aktyvinamąjį kremą ir Atnaujinantį aktyvinamąjį dieninį kremą SPF 30 ir nemokamai gaukite mažą Artistry Skin Nutrition Atnaujinantį minkštinamąjį toniką!

Dienos ir nakties drėkinamieji kremai drėkina odą 24 valandas ir kovoja su senėjimo požymiais, o Minkštinamasis tonikas padeda kondicionuoti odą ir užkirsti kelią drėgmės praradimui, kad ši būtų maloniai sudrėkinta visą dieną.

Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis rinkinys + nemokamas mažas Tonikas tai:

  • 1x Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis aktyvinamasis kremas (50 g)
  • Artistry Skin Nutrition Regeneruojančios reaktyvacijos dieninis kremas SPF 30 (50 g)
  • 1x Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis minkštinamasis tonikas, kelionių dydžio (50 ml) – nemokamas dviejų savaičių bandymo rinkinys

Naudojami kartu šie trys Artistry Skin Nutrition produktai padeda pašalinti ankstyvus ar vidutinius odos senėjimo požymius, skatina natūralų odos stangrumą ir padeda spręsti spalvos kitimo problemas. 
 

Kodėl verta įsigyti

Artistry Skin Nutrition tonikai padeda aktyviai stabilizuodami ir stiprindami odos mikrobiomą, kartu užkertant kelią bioplėvelių susidarymui – tai pagrindinis odos mitybos reikalavimas, norint, kad oda būtų akivaizdžiai sveika.
Rezultatas? Lygus, šilko švelnumo pojūtis ir žėrintis, sveikas spindesys!

Suteikite tinkamą pagrindą kitoms priemonėms, kad galėtumėte džiaugtis puikiais odos priežiūros privalumais. Nemokamai išmėginkite Artistry Skin Nutrition Atnaujinantį minkštinamąjį toniką. Šis prabangus tonikas be alkoholio pašalina ne tik likusius nešvarumų pėdsakus po odos prausimo, bet ir ramina, glotnina odą ir suteikia gerai sudrėkintos odos jausmą.

Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis aktyvinamasis kremas patenkina įvairius odos mitybos poreikius ir suaktyvina odos jaunatviškumą, kad oda atrodytų skaistesnė ir gaivesnė.

Atnaujinantis aktyvinamasis dieninį kremą SPF 30 suteikia visišką apsaugą nuo šviesos ir taršos poveikio, padeda apsaugoti odą nuo pažeidimų ir apsaugo nuo vidutinių odos senėjimo požymių atsiradimo.
 

Informacija Jums

  • Artistry™ pasižymi švaria formule, o tai reiškia: JOKIŲ mineralinių aliejų, parabenų, ftalatų
  • Registruotas „The Vegan Society“, be jokių gyvūninės kilmės ingredientų, neatliekami jokių bandymų su gyvūnais
  • Ne komedogeninė formulė, neužkemša porų
  • Patikrinti dermatologų, nesukelia alergijos 
  • Klinikiškai įrodytas priemonės švelnumas – tinka visų tipų odai, įskaitant jautrią odą
  • Sudėtyje yra fitonutrientų, užaugintų mūsų pačių Nutrilite™ arba partnerių ūkiuose, kur naudojami tvarūs ūkininkavimo metodai, tausojantys aplinką ir palaikantys ūkininkų bendruomenes.