Skaistalai Artistry Signature Color™ – įdėklas

[8868]

[]

[5625]

[5625]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5625]
Žėrintys, šilko švelnumo skaistalai užbaigia makiažą ir puikiai pabrėžia Jūsų veido formą ilgai išliekančia, švytinčia spalva. Galimos produkto spalvos: 118398-Golden Light, 118401-Soft Rose, 118399-Peachy Pink, 118402-Sweet PinkNaujausią išsamų skaistalų spalvų pasirinkimą rasite paspaudę „Sužinok kainą“
Kaip pirktiProdukto kodas:118398

Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalai:

●     Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalų papildymas* pasirinktais atspalviais.

●     Kosmetinis teptukas.

●     Elegantiška SIGNATURE COLOR™ pudrinė dėžutė.

Parduodame kaip rinkinį su 10% nuolaida ir visu PV/BV skaičiumi.

Šie aksominiai gryni Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalai suteikia sveikos odos efektą. Dėl šviesą atspindinčios technologijos skruostai yra natūraliai išryškinami. Skaistalai puikiai pasiskirsto, suteikdami odai perlų blizgesį, išliekantį visą dieną. Ypatinga formulė neužkemša porų, todėl Jūs jausitės patogiai ilgą laiką. Nauji tviskantys atspalviai ir švytėjimą suteikianti kompaktinė pudra tiks bet kokiam odos tipui ir padės Jums sukurti puikų įvaizdį kokybiška ir ilgai išliekančia spalva.

Artistry SIGNATURE COLOR™ pudrinė dėžutė yra elegantiškas aksesuaras. Modernaus dizaino pudrinė dėžutė juodos spalvos apačia ir aukso atspalvio dangteliu yra papuošta stilingu Artistry™ parašu “A”. Pudrinė dėžutė yra su veidrodėliu.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią atspalvį

Rick DiCecca, pasaulyje garsus makiažo meistras, rekomenduoja:

Pirma, stipriai sugniaužkite kumštį. Praėjus kelioms sekundėms, ištieskite savo ranką, tuomet pirštų galiukų ir delno spalvą derinkite prie šių skaistalų atspalvių:

●     Aukso atspalvis– Matinis, šiltas, natūralus atspalvis suteikia „saulės nubučiuotos“ odos efektą, taip pat gali būti naudojamas kontūravimui ir formavimui.

●     Persikų atspalvis– Rožinė-persikinė spalva, tviskanti auksu, teikia odai vaiskų spindesį.

●     Šviesiai rožinis atspalvis– Tviskanti, švelni ir subtili, natūraliai švytinti rožinė. Ne per ryški ir visada patraukli.

●     Švelniai rausvas atspalvis– Tviskanti, švelni, blyški, gryna, šalta rožinė suteikia odai subtilų spindesį ir gaivią spalvą.

*Įspėjame, kad naujas Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalų papildymas turi būti laikomas naujoje Artistry SIGNATURE COLOR™ pudrinėje dėžutėje. Skaistalų papildymas negali būti laikomas senesnėje Artistry™, pakartotinai užpildomoje, keturių dalių pudrinėje dėžutėje.

 

  • Keturi universalūs atspalviai, suteikiantys matinį ar tviskantį makiažo akcentą, idealiai tinka kiekvienai veido spalvai.

  • Šviesą atspindinti technologija paryškina natūralią veido formą ir kontūrus.

  • Išskirtinis lygumas, kurį užtikrina ypač maži pigmentai ir šviesumo suteikiantys perlai.

  •  Lengva lyg oras formulė su vitaminais A ir E bei kondicionieriais.

  • Skaistalų teptukas pridedamas kartu su skaistalų pakaitalu.

 

 

●     Skaistalų spalva prisitaiko prie odos atspalvio.

●     Suteikia odai vaiskų spindesį.

●     Pasiskirsto nepriekaištingai ir lygiai.

●      Švytinti spalva išlieka visą dieną.

●     Patikrinta dermatologų.

●     Be aromato.

●     Tinka visiems odos tipams, įskaitant ir jautrią odą.

 

Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalų formulę sudaro:

●     Rutulinė pudra užtikrina tolygų paskirstymą.

●     Mikro milteliai suteikia sveikos ir natūralios odos efektą.

●     Special Effect and Color Travel Pearls atskleidžia odos spalvą ir sukuria 3D efektą.

Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalai yra COLOR step of Artistry™ Signature Makeup dalis (EVEN. DEFINE. COLOR).

Aplikatoriumi brūkštelėkite per skaistalų paviršių, o kitu aplikatoriaus galu trinktelėkite į kietą paviršių tam, kad pašalintumėte skaistalų perteklių; pasirinkite vieną iš siūlomų naudojimo būdų: sukamaisiais judesiais skaistalus paskirstykite ant skruostikaulių ir judėkite aukštyn link smilkinių; arba, naudodamos plokščią aplikatoriaus pusę, tepkite skaistalus ant skruostų, o krašteliu paryškinkite savo veido kontūrus; norėdamos sukurti švelnesnius kontūrus, pradėkite tepti skaistalus nuo plaukų augimo linijos lūpų kampučių link.

Pasaulyje garsus makiažo meistras Rick DiCecca pataria, kaip sukurti natūralų skaistumą: 

Tepkite skaistalus nuo ausies vidurio link nosies galiuko, juos paskirstydamos; švelnų ir subtilų kontūrą galite sukurti šepetėliu, braukdamos lūpų kampučių link.

Kaip pakartotinai užpildyti naują Artistry SIGNATURE COLOR™ pudrinę/kompaktinę dėžutę

Atidarykite tuščią pudrinę dėžutę. Išdėstykite du skirtukus po veidrodžiugalinėje papildymo pusėje. Tuomet spustelėkite du priekinius pakaitalo kraštelius, kol abejose pusėse išgirsite spragtelėjimą. Tam, kad išimtumėte pakaitalą, uždarykite pudrinę dėžutę ir ją apverskite. Spustelėkite du taškus ant etiketės (kraštuose, prie Artistry™ logotipo), kol išgirsite spragtelėjimą. Atidarykite pudrinę/kompaktinę dėžutę ir išimkite pakaitalą.