Skaistalai Artistry Signature Color™ – įdėklas

[8868]

[]

[5625]

[5625]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5625]
Žėrintys, šilko švelnumo skaistalai užbaigia makiažą ir puikiai pabrėžia Jūsų veido formą ilgai išliekančia, švytinčia spalva. Galimos produkto spalvos: 118398-Golden Light, 118401-Soft Rose, 118399-Peachy Pink, 118402-Sweet PinkNaujausią išsamų skaistalų spalvų pasirinkimą rasite paspaudę „Sužinok kainą“
Kaip pirkti Produkto kodas:118398

Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalai:

●     Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalų papildymas* pasirinktais atspalviais.

●     Kosmetinis teptukas.

●     Elegantiška SIGNATURE COLOR™ pudrinė dėžutė.

Parduodame kaip rinkinį su 10% nuolaida ir visu PV/BV skaičiumi.

Šie aksominiai gryni Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalai suteikia sveikos odos efektą. Dėl šviesą atspindinčios technologijos skruostai yra natūraliai išryškinami. Skaistalai puikiai pasiskirsto, suteikdami odai perlų blizgesį, išliekantį visą dieną. Ypatinga formulė neužkemša porų, todėl Jūs jausitės patogiai ilgą laiką. Nauji tviskantys atspalviai ir švytėjimą suteikianti kompaktinė pudra tiks bet kokiam odos tipui ir padės Jums sukurti puikų įvaizdį kokybiška ir ilgai išliekančia spalva.

Artistry SIGNATURE COLOR™ pudrinė dėžutė yra elegantiškas aksesuaras. Modernaus dizaino pudrinė dėžutė juodos spalvos apačia ir aukso atspalvio dangteliu yra papuošta stilingu Artistry™ parašu “A”. Pudrinė dėžutė yra su veidrodėliu.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią atspalvį

Rick DiCecca, pasaulyje garsus makiažo meistras, rekomenduoja:

Pirma, stipriai sugniaužkite kumštį. Praėjus kelioms sekundėms, ištieskite savo ranką, tuomet pirštų galiukų ir delno spalvą derinkite prie šių skaistalų atspalvių:

●     Aukso atspalvis– Matinis, šiltas, natūralus atspalvis suteikia „saulės nubučiuotos“ odos efektą, taip pat gali būti naudojamas kontūravimui ir formavimui.

●     Persikų atspalvis– Rožinė-persikinė spalva, tviskanti auksu, teikia odai vaiskų spindesį.

●     Šviesiai rožinis atspalvis– Tviskanti, švelni ir subtili, natūraliai švytinti rožinė. Ne per ryški ir visada patraukli.

●     Švelniai rausvas atspalvis– Tviskanti, švelni, blyški, gryna, šalta rožinė suteikia odai subtilų spindesį ir gaivią spalvą.

*Įspėjame, kad naujas Artistry SIGNATURE COLOR™ skaistalų papildymas turi būti laikomas naujoje Artistry SIGNATURE COLOR™ pudrinėje dėžutėje. Skaistalų papildymas negali būti laikomas senesnėje Artistry™, pakartotinai užpildomoje, keturių dalių pudrinėje dėžutėje.