DISH DROPS™ Indų plovimo skystis

[8950]

[]

[6078]

[6078]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6078]
Dish Drops™ koncentruotas indų plovimo skystis lengvai pašalina nešvarumus ir susikaupusius riebalus palikdamas žėrinčiai švarius indus.
Kaip pirkti Produkto kodas:110488
Amway Home™

Dish Drops™ koncentruotas indų plovimo skystis lengvai pašalina nešvarumus ir susikaupusius riebalus palikdamas žėrinčiai švarius indus.

Indų plovimas neprivalo būti sunkus. Dėl savo gaivaus ir pakilaus citrusinių vaisių kvapo, indų plovimas naudojant Dish Drops™ Koncentruotą indų plovimo skystį yra išties malonus. Šis švelnus, bet koncentruotas valiklis be vargo nuplauna riebalus ir nuosėdas, kad jūsų puodai, keptuvės, stalo įrankiai ir indai būtų švarūs. Šioje vienoje iš pagrindinių kasdien naudojamų priemonių sudėtyje yra alavijo, alfa-hidroksi rūgšties (AHA) ir natūralių „Shiso“ augalo (japoniškas augalas) ekstraktų, kurie padeda Jūsų odai nelikti išsausėjusiai. Kaip ir galima tikėtis iš žinomų ir labai patikimų Amway valymo priemonių, Dish Drops™ Koncentruoto indų plovimo skysčio sudėtyje yra keturi ingredientai, gauti iš natūralių šaltinių ir yra saugūs naudoti visiems jūsų virtuvės daiktams ir net brangiausiems indams, pagamintiems iš krištolo, keramikos ar porceliano.

Verta žinoti…

  • Universali labai efektyvi formulė, kurią saugu naudoti stikliniams indams, puodams ir keptuvėms, stalo įrankiams ir net geriausiems porceliano dirbiniams, krištolui, sidabro dirbiniams ir keramikai.
  • Sušvelnina nemalonius žuvies, aštrių patiekalų ar itin kvapnių maistų kvapus.
  • Sukuria ilgalaikes, veiksmingas putas.
  • Po naudojimo išskalaukite rankas.

Naudojimas:

  • Įlašinkite 3 ml Dish Drops™ Koncentruoto indų plovimo skysčio į Jūsų kriauklę, į kurią įpilta 5 litrai šilto vandens. Nuplaukite puodus, indus ir stalo įrankius ir nusausinkite.
  • Amway plastikiniame butelyje su antgaliu sumaišykite 1 dalį Dish Drops™ Koncentruoto indų plovimo skysčio su 3 dalimis vandens. Papurtykite, kad sumaišytumėte, tada naudokite ant kempinės mažesnėms, tikslinėms vietoms pasiekti.
  • Naudokite jį kaip priemonę užmirkyti Jūsų indus, keptuves ar kepimo indus, kad riebalai ir nuosėdos lengviau atsiskirtų.

ĮSPĖJIMAS

Sukelia stiprų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Išimkite kontaktinius lęšius, jei juos nešiojate ir galite tai padaryti. Toliau plaukite vandeniu. Jei akių dirginimas nesiliauna, kreipkitės patarimo / pagalbos į medikus. Jei reikia medicininės konsultacijos, turėkite su savimi produkto talpyklą arba etiketę. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra metilizotiazolinono. Gali sukelti alerginę reakciją. Išpilkite turinį savivaldybės surinkimo punkte. Visiškai ištuštintas talpas išmeskite, kad būtų perdirbtos. Kenksmingas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius padarinius. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Sudedamosios Dalies Pavadinimas CAS # Bendras pavadinimas / funkcija
Water 7732-18-5 vanduo
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Cocamidopropyl Betaine 61789-40-0 amfoterinė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7) 27252-75-1 nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Glycereth-26 31694-55-0 tirpiklis / drėkiklis
Propylene Glycol 57-55-6 tirpiklis / drėkiklis
Alcohol Denat 64-17-5 tirpiklis
Citric Acid 77-92-9 organinė rūgštis (pH kontrolė)
Fragrance Proprietary – See IFRAorg.org aromatas
Magnesium Hydroxide 1309-42-8 putų stabilizatorius
Aloe Barbadensis Leaf Juice 94349-62-9 odos kondicionierius
Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 konservantas
Methylisothiazolinone 2682-20-4 konservantas
Perilla Ocymoides Leaf Extract >90082-61-4 odos kondicionierius
Alergenai
Limonenas 90082-61-4 Kvapų alergenas

Siūlomas naudojimas

Indų ploviklį galima saugiai naudoti plaunant porcelianą, stiklinius indus, maisto gaminimo indus, stalo įrankius, krištolą ir stalo sidabrą.

  • Indų plovimas kriauklėje arba dubenyje: į kriauklę arba dubenį įpilkite3 ml indų ploviklio „DISHDROPS™“, o tada įpilkite5 litrus šilto vandens.Išplovus indus, reikia kruopščiai juos išskalauti.
  • Jeigu norite ekonomiškai naudoti indų ploviklį,1 indų ploviklio„ DISH DROPS” dalį ištirpinkite3 dalyse vandens, supiltame į „AMWAY™“plastikinį butelį su dangteliu, išmaišykite, o tada užpilkite nedidelį jo kiekį ant kempinės.
  • Jeigu norite, kad kempinės būtų švarios, baigę plauti indus kruopščiai išskalaukite jas šiltame vandenyje. Ant kempinės užpilkite truputį indų ploviklio „DISHDROPS”, tolygiai jį paskirstykite ir palikite iki kito naudojimo.

Atminkite! Pasinaudoję indų plovikliu, kruopščiai nusiplaukite rankas

Ženklinimas

DĖMESIO. Dirgina akis. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu yra ir jeigu lengvai pašalinami. Toliau skalauti. Nedelsiant skambinti į IŠVYKIMO CENTRĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą naikinti atliekų deginimo įmonėje. Vizito pas gydytojas atveju parodyti šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų. Sudėtyje yra metilizotiazolinono. Gali sukelti alerginę reakciją.