Apie

Sveiki,

Esame Rima ir Aleksandras – AMWAY verslo savininkai (ABO). Mūsų kvalifikacija – Founders Platina – tai geras atspirties taškas mūsų ateities pasiekimams ir puikus pavyzdys mūsų komandos nariams.

Apie

ALEKSANDRAS: Man AMWAY – tai galimybė pasirūpinti savo šeimos finansine gerove. Tai neribotos galimybės – kiekvienas šiame versle gali pasiekti savo tikslų. Šio verslo dėka mes galime leisti mėgautis gyvenimu, laisvai planuoti savo darbo ir poilsio laiką. Jei turite ambicijų ir siekiate nepriklausomybės (būti savo gyvenimo šeimininku) – šis verslas kaip tik JUMS!

RIMA: Aš, kaip moteris, čia pirmiausia pamačiau kokybiškus mano šeimai reikalingus produktus. Nepriklausomai nuo situacijos, žmonės kasdien prausiasi, skalbia drabužius. Moterys visais laikais nori būti gražios, nori naudoti kokybišką kosmetiką, tad AMWAY kompanijos produktai turi pastovią paklausą. Jei prisijungsite prie mūsų komandos bei sėkmingai skatinsite Amway produktų pardavimus, tai padės jums susikurti papildomą pajamų šaltinį. Tad  kodėl gi nepasirinkus Amway!

Tinklinio marketingo verslas – tai komandinis verslas, šiame versle žmonės, pasiekę gerų rezultatų, yra suinteresuoti padėti savo komandos nariams.

Jei jūs:

  • trokštate iš gyvenimo paimti daugiau, nei turite dabar,
  • jei nesate tikri dėl rytdienos ir ieškote galimybių papildomai uždirbti,
  • jei nebijote iššūkių ir trokštate pripažinimo,

šis verslas gali būti puiki galimybė jums! Susidomėjote?

Susisiekime:

Tel.: +37065688356

Apie1