Vitaminas B Plius Nutrilite™

[8718]

[]

[10881]

[10881]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10881]
Nutrilite™ Vitaminas B Plus naudoja dvigubo veikimo technologiją, kad optimaliai išskirtų visus aštuonis būtinus B grupės vitaminus, taip padedant sumažinti nuovargį, palaikyti energiją teikiančią medžiagų apykaitą bei prisidėti prie tinkamo imuninės sistemos funkcionavimo.
Kaip pirkti Produkto kodas:110178
Nutrilite™ vitaminai ir papildai

Nutrilite™ Vitaminas B Plus naudoja dvigubo veikimo technologiją, kad optimaliai išskirtų visus aštuonis būtinus B grupės vitaminus, taip padedant sumažinti nuovargį, palaikyti energiją teikiančią medžiagų apykaitą bei prisidėti prie tinkamo imuninės sistemos funkcionavimo.

Tai Jums patiks…

Mūsų gyvenimas tampa vis reiklesnis, tad mums negali pristigti energijos. Daugelis iš mūsų pasirenka kofeiną ar užkandžius, taip norėdami padidinti energijos lygius, tačiau šie įpročiai nėra tvarūs bei iš tikrųjų neišsprendžia nuovargio priežasčių. Naudojant Nutrilite™ Vitaminą B Plus, lengva išlikti energingu. B vitaminai palaiko jūsų įprastą energiją gaminančią medžiagų apykaitą ir padeda sumažinti nuovargį ir tingumą. Nutrilite™ Vitaminas B Plus suteikia B grupės vitaminų, kad galėtumėte greitai pradėti dieną ir išlaikyti energijos lygius visas aštuonias valandas. Be to, nustatyta, kad vitaminai B12 ir B6 prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo ir suteikia kasdieninę paramą, reikalingą visaverčiam gyvenimui. 100% visų aštuonių būtinų B vitaminų RMV (referencinė maistinė vertė) tiekiama tik vienoje tabletėje, o dvejopo veikimo technologijos dėka maistinės medžiagos išsiskiria idealiu laiku, kad jų įsisavinimas būtų optimalus. Vienos tabletės pakanka, kad visą dieną jaustumėtės kupini energijos.

Verta žinoti…

– Tik viena Nutrilite™ Vitamino B Plus tabletė užtikrina visų aštuonių B grupės vitaminų 100% RMV (Referencinės maisto vertės).

 • Optimalus įsisavinimas: Dvigubo veikimo technologija leidžia visus B vitaminus išleisti į kūną idealiu metu.
 • Nutrilite™ Vitaminas B Plus suteikia B grupės vitaminų, kad galėtumėte greitai pradėti dieną; tada palaiko Jūsų organizmą visas aštuonias valandas.
 • Sudėtyje yra B1 tiamino, B2 riboflavino, B3 niacino, B5 pantoteno rūgšties, B6 piridoksino, B7 biotino ir B12 kobalamino, palaikančių normalią energijos apykaitą.
 • Vitaminai B12 ir B6 prisideda prie normalaus imuninės sistemos veikimo.
 • Prisideda prie normalaus nervų sistemos veikimo ir psichologinės būklės
 • B grupės vitaminai, biotinas, folatas, niacinas, tiaminas, vitaminas B12, vitaminas B6,
 • Vitaminai B2 riboflavinas, B3 niacinas, B5 pantoteno rūgštis, B6 piridoksinas, B9 folio rūgštis ir B12 kobalaminas padeda sumažinti nuovargį ir išsekimą.
 • Sudėtyje yra natūrali spirulina, gaunama iš Nutricert™ sertifikuoto vandens ūkio.
 • Dėl savo formos tabletė lengvai praryjama; patogi, nes vienai dienai pakanka tik vienos tabletės.

Tarp pirmaujančių pasaulyje vitaminų prekių ženklų, Nutrilite buvo pirmasis prekės ženklas, siūlantis vitaminų B kompleksą ir dvigubo poveikio technologiją*. * Šaltinis: Euromonitor International Limited; reikalavimas grindžiamas Euromonitor tyrimais ir metodika skirta Amway įmonei, sukurta 2016 rugpjūčio-spalio mėnesiais. *Euromonitor“ ištyrė 10 geriausių pasaulinių vitaminų ir maisto papildų prekių ženklų 2015 m. pardavimus; mažmeninės prekybos kaina.

Sudedamosios dalys

KIEKIS PER DIENĄ (1 tabletė) %RMV*
Tiaminas (B1) mg 1,1 100%
Riboflavinas (B2) mg 1,4 100%
Niacinas (B3) mg 16 100%
Pantoteno rūgštis (B5) mg 6 100%
Vitaminas B6 mg 1,4 100%
Biotinas (B7) µg 50 100%
Folio rūgštis (B9)  µg 200 100%
Vitaminas B12 µg 2,5 100%

Siūlomas naudojimas

 • Siūlomas naudojimas: 1 tabletė per dieną
 • Laikykite atokiau nuo mažų vaikų. Negalima naudoti vaikams iki 3 metų amžiaus.
 • Šis produktas nėra maisto pakaitalas.
 • Prašome neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikykite buteliuką sandariai uždarytą.
 • Laikykite vėsioje, sausoje vietoje.