Nutrilite™ Saw Palmetto

[8726]

[]

[7901]

[7901]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[7901]
Ši speciali formulė, sukurta specialiai vyrams, aprūpina sabalpalmių ir dilgėlių šaknų ekstraktais. Sabalpalmė gali sustiprinti vyrų gerovę prisidėdamas prie normalaus reprodukcinės sistemos darbo ir šlapimo funkcijos.Dilgėlė sustiprina organizmo gyvybingumą ir suteikia energijos. Ji taip pat sustiprina organizmo apsauginę ir imuninę sistemą. Šios formulės sudėtyje taip pat yra moliūgų sėklų aliejaus ir bioflavonoidų, išgaunamų iš apelsinų.
Kaip pirktiProdukto kodas:8004
Nutrilite™ vitaminai ir papildai
Ši speciali formulė, sukurta specialiai vyrams, aprūpina sabalpalmių ir dilgėlių šaknų ekstraktais. Sabalpalmė gali sustiprinti vyrų gerovę prisidėdamas prie normalaus reprodukcinės sistemos darbo ir šlapimo funkcijos. Dilgėlė sustiprina organizmo gyvybingumą ir suteikia energijos. Ji taip pat sustiprina organizmo apsauginę ir imuninę sistemą. Šios formulės sudėtyje taip pat yra moliūgų sėklų aliejaus ir bioflavonoidų, išgaunamų iš apelsinų.

Funkcijos

  • Sabalpalmė yra žinoma dėl gebėjimo sustiprinti vyrų savijautą prisidėdama prie normalaus reprodukcinės sistemos darbo ir šlapimo funkcijos.
  • Moliūgų sėklų aliejus (Cucurbita pepo) prisideda prie normalios prostatos funkcijos palaikymo.
  • Dilgėlių šaknų ekstraktas (Urtica dioica, U. urens) sustiprina organizmo gyvybiškumą ir suteikia energijos.
  • Be dirbtinių spalvų, skonių ir konservantų.
  • Gaminys nėra tinkamas veganams/vegetarams

Sudedamosios dalys

VIDUTINIŠKAI SUDĖTYJE YRA DIENAI (3 kapsulėse)
Moliūgų sėklų aliejus496 mg
Gulsčiosios serenojos ekstraktas330 mg
Didžiųjų dilgelių šaknų ekstraktas247 mg
Citrusinių vaisių bioflavonoidų ekstaktas103 mg

Siūlomas naudojimas

Vyresniems negu 45 metų vyrams Rekomenduojama dozė Vartoti po 1 tabletę 3 kartus per dieną valgio metu. Patarimai Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradedant vartoti šį produktą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą.