DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ Nerūdijančio plieno šveistukai

[8951]

[]

[4915]

[4915]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4915]
Būtina priemonė šveičiant kiekvieną virtuvę. Universalūs ir ypač tvirti šveistukai šalina pridžiūvusius maisto likučius ir nešvarumus, nebraižo paviršių. 
Kaip pirkti Produkto kodas:110490
Amway Home™

Būtina priemonė, šveičiant kiekvieną virtuvę. Universalūs ir ypač tvirti šveistukai šalina pridžiūvusius maisto likučius ir nešvarumus, nebraižo paviršių. Gali būti naudojami valant viryklių, neblizgančių puodų ir keptuvių paviršius, taip pat valant kepsnines ir indus.

Funkcijos

  • „DISH DROPSSCRUB BUDS galima naudoti įvairių indų, tame tarpe, ir stiklinių, grilio, o taip pat ratų ir įrankių valymui.
  • Puikiai tinka vaisiams ir daržovėms plauti; galima saugiai naudoti indų iš nerūdijančio plieno „iCook™“ ir kitokių neemaliuotų indų plovimui, kadangi indai nesusibraižo ar nėra kitaip sugadinami.
  • Nerūdijančio plieno plaušinės „DISH DROPS SCRUB BUDS” yra keturis kartus tvirtesnės negu plaušinės, pagamintos iš plieno vatos.
  • Lengvai nusiplauna ir tokiu būdu neleidžia atsirasti nemaloniam kvapui, kuris yra būdingas iš plieno vatos pagamintoms kriauklėms.
  • Jas galima plauti indų plovimo mašinose

Siūlomas naudojimas

”DISH DROPSSCRUB BUDS galima naudoti namuose ir už jų ribų. Švelnios indams plauti, nebraižo indų paviršiaus, veiksmingai šalina nešvarumus, rūdis ir riebalus maitinimo vietose, o taip pat ant kepsninių pridžiūvusius maisto likučius.

  • Plaudami indus, naudokite kartu su „DISH DROPS” linijos indų plovimo skysčiu. Po naudojimo pakanka plaušinę ištempti, kruopščiai praskalauti vandeniu ir leisti jai susigrąžinti ankstesnę formą.
  • Plaudami įrankius, šalindami riebalus ir nešvarumus, naudokite kartu su tinkamu valymo preparatu. Plaukite laikydamiesi aukščiau aprašytų nurodymų.

Atminkite!

  • Jeigu plaudami įrankius, ratus arba norėdami pašalinti rūdis, naudojate plaušines „DISHDROPS SCRUB BUDS”, nebenaudokite jų indams arba daržovėms plauti.