g&h GOODNESS & HEALTH™ Protect“ rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas

[13354]

[]

[13355]

[13355]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[13355]
Apsaugokite savo pažastis nuo blogo kvapo ir prakaitavimo naudodami greitai nudžiūstantį rutulinį antiperspirantą, kurio sudėtyje yra ciko sudėtinio vandens, rozmarino ir žaliosios arbatos.
Kaip pirkti Produkto kodas:125896
g&h™ kūno priežiūra

Apsaugokite savo pažastis nuo blogo kvapo ir prakaitavimo naudodami greitai nudžiūstantį rutulinį antiperspirantą, kurio sudėtyje yra ciko sudėtinio vandens, rozmarino ir žaliosios arbatos.

Kuo naudingas jums

 • Greitai nudžiūsta ir ilgam suteikia gaivos bei sausumo.
 • Išlaiko gaivų ir švarų aromatą visą dieną, nepalieka baltų žymių ant odos ar drabužių.
 • Padeda išlaikyti natūralų odos drėgmės barjerą ir palaikyti drėgmės pusiausvyrą.
 • Slopina dirginimą (net kai jis sukelia tamsias pažastų žymes), nes sudėtyje nėra alkoholio, tačiau yra imbiero, augalinės kilmės bisabololio ir kitų medžiagų.
 • Ramina odą, nes sudėtyje yra ciko sudėtinio vandens ir rozmarino ekstrakto.
 • Žalioji arbata apsaugo nuo oksidantų, o prebiotikai suteikia energijos ir padeda puoselėti dar optimalesnį odos mikrobiomą.

Kodėl jums patiks

„g&h Protect“ rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas greitai džiūsta, o jo sudėtyje yra ciko sudėtinio vandens, rozmarino ir žaliosios arbatos, kurie apsaugo nuo blogo pažastų kvapo ir drėgmės, tačiau nepalieka baltų žymių.

„g&h Protect“ rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas užkerta kelią blogam kvapui, suteikdamas gaivų ir energizuojantį žaliosios arbatos aromatą, sudarytą iš žaliojo eukalipto ir baltosios žolelių arbatos natų. Prisotintas eterinių aliejų dezodorantas perteikia malonią miško gaivą, todėl jūs ir jūsų oda jausitės gaiviai, apsaugoti ir sveiki.

Gamtos įkvėpti „g&h“ kūno priežiūros serijos kvapai buvo sukurti specialiai taip, kad derėtų tarpusavyje, todėl galite maišyti skirtingus „Nourish“, „Refresh“ ir „Protect“ kolekcijų produktus bei sukurti savo asmeninę kūno priežiūros rutiną.

Dar nuo 1972 m. žmonės visame pasaulyje pasitiki prekių ženklu „g&h“, gaminančiu švelnius, saugius ir veiksmingus kūno priežiūros produktus. Vadovaujantis asmeninės priežiūros priemonių švaros standartais sukurtas „Protect“ rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas yra dermatologiškai ir alergiškai patikrintas, siekiant sumažinti alergijos riziką, todėl tinka visų tipų odai. Jį gali naudoti vyrai, moterys ir jaunuoliai brendimo laikotarpiu.

Verta žinoti

Švari formulė „g&h Protect“ rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas sukurtas vadovaujantis asmeninės priežiūros priemonių švaros standartais, o tai reiškia, kad:

 • sudėtyje NĖRA sulfatinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, dirbtinių dažiklių, mineralinių alyvų, ftalatų, parabenų ar alkoholio.
 • Užregistruotas „The Vegan Society“, be jokių gyvūninės kilmės ingredientų, neišbandytas su gyvūnais.
 • Dermatologiškai ir alergiškai patikrintas, siekiant sumažinti alergijos ir dirginimo riziką.
 • Tinka visų tipų, net ir jautriai, odai.

Vartotojų tyrimas „Protect“ rutulinio dezodoranto ir antiperspiranto vartotojų tyrimo rezultatai:

 • 93 % sutinka, kad produktas nedirgina odos.
 • 88 % sutinka, kad nepalieka žymių ant drabužių.

Be to, vartotojai sutinka su šiais teiginiais:

 • Naudodamas (-a) šį produktą nepatiriu įtampos visą dieną.

Išsami informacija

Pagrindinės ypatybės

„g&h Protect“ rutulinio dezodoranto ir antiperspiranto sudėtyje yra „Plant-based Goodness™“ (naudingųjų augalinių medžiagų), kurios išvardytos toliau

 • Ciko sudėtinis vanduo – tai iš azijinės centelės (Centella asiatica) ir augalinės kilmės glicerino pagamintas vanduo, raminantis odą.
 • Prebiotikai, gauti iš augalų, suteikia energijos ir padeda puoselėti dar optimalesnį odos mikrobiomą.
 • Rozmarinas – tai kvapnus augalas, kurio slaptoji savybė yra odos nuraminimas.
 • Žaliosios arbatos ekstraktas, gautas iš „Nutrilite™“ patvirtintos žaliosios arbatos. Tai veiksmingas augalas, suteikiantis apsaugą nuo oksidų. Ši žalioji arbata užauginta „NutriCert™“ sertifikuotame partnerių ūkyje, užtikrinant beprecedentį atsekamumą nuo sėklos iki galutinio produkto.

Naudojimo būdas

 • Supurtyti prieš naudojant.
 • Naudoti tik ant švarių ir sausų pažastų.
 • Palaukti, kol produktas visiškai nudžius.

Įspėjimai. Nenaudoti ant pažeistos odos. Nebenaudokite produkto, jei pasireiškia bėrimas arba odos dirginimas. Jei sergate kokia nors inkstų liga, prieš vartodami produktą pasitarkite su gydytoju. Saugokite nuo vaikų.

Sudėtis

Ingredients: Water/Aqua/Eau, Aluminum Chlorohydrate, PPG-3 Myristyl Ether, Steareth-2, Steareth-20, Glycerin, Fragrance/Parfum, Glycine, Sodium Benzoate, Allantoin, Caprylic/Capric Triglyceride, Lauric Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Bisabolol, Lecithin, Centella Asiatica Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Ceramide NP, Beta-Sitosterol, Chlorphenesin, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalool.