Artistry Skin Nutrition™ Atnaujinančio sprendimo rinkinys kelionėms

[8815]

[]

[5466]

[5466]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5466]
Trijų priemonių, kurios maitina jūsų odą ir padeda sumažinti ankstyvių ir vidutinių odos senėjimo požymių atsiradimą, kelioninis rinkinys , kurio pakanka 2 savaitėms 
Kaip pirkti Produkto kodas:123790

Sukurtas kelionėms 2 savaitėms skirtas trijų priemonių rinkinys maitina jūsų odą ir padeda sumažinti ankstyvių ir vidutinių odos senėjimo požymių atsiradimą, pvz., smulkias linijas ar raukšles.
 

Teikiama nauda

Nepraleiskite nei vienos dienos ir rūpinkitės savo oda net kai esate kelionėje! Šios priemonės patogiose pakuotėse pasirūpins, kad oda būtų spindinti, gaivi ir pamaitinta kad ir kur bebūtumėte. 

Artistry Skin Nutrition Grožio kelionių Atnaujinančiame rinkinyje kelionėms yra:

  • 1x Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis putojantis valiklis (40 g)
  • 1x Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis minkštinamasis tonikas (50 ml)
  • 1x Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis aktyvinamasis kremas (15 g). 

Kodėl verta įsigyti

Artistry Skin Nutrition odos priežiūros priemonės neapsiriboja tradicine odos priežiūra bet ir veikia kaip papildai odai, padedami atskleisti gražią, sveikai atrodančią odą … be jokių kompromisų. 

Grožio kelionių Atnaujinantis rinkinys kelionėms padeda pasiekti odos atnaujinimo tikslus, naudodamas tris efektyvius produktus – Valiklį, Toniką ir Aktyvinamąjį kremą. Šių trijų priemonių pagalba galite maitinti odą ir sumažinti ankstyvių ir vidutinių odos senėjimo požymių atsiradimą, pvz., smulkias linijas ar raukšles.

Nors buvo sukurtas kelionėms, mažesnis dydis taip pat suteikia puikią galimybę pirmą kartą išbandyti Atnaujinantį sprendimą

Informacija Jums

  • Artistry™ pasižymi švaria formule, o tai reiškia: JOKIŲ parabenų ar ftalatų
  • Registruotas „The Vegan Society“, be jokių gyvūninės kilmės ingredientų, neatliekami jokių bandymų su gyvūnais. 
  • Patikrinti dermatologų, nesukelia alergijos
  • Tinka visų tipų, taip pat ir jautriai odai.
  • Sudėtyje yra fitonutrientų, užaugintų mūsų pačių Nutrilite™ arba partnerių ūkiuose, kur naudojami tvarūs ūkininkavimo metodai, tausojantys aplinką ir palaikantys ūkininkų bendruomenes.