ZOOM™ Valymo skysčio koncentratas

[8954]

[]

[4909]

[4909]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4909]
Kam trinti– naudokite skystį „ZOOM”.Valymo skystis „ZOOM” – tai stiprus ir universalus preparatas, kuris susidoroja su dauguma sunkiai įveikiamų dėmių. Skystis veikia labai greitai ir efektyviai pašalina riebalų dėmes ir nešvarumus nuo visų paviršių, kurie turi būti valomi naudojant valymo priemonę ir vandenį. Užtenka tik apipurkšti paviršių ir švaria servetėle sausai nušluostyti. Valomų paviršių nereikia nuplauti vandeniu.FunkcijosGreitai veikiantis universalus valymo skystis efektyviai pašalina riebalų dėmes. Koncentruota forma leidžia praskiesti skystį priklausomai nuo užteršimo lygio. Jį galima naudoti kepimo grotelėms ir sodo baldams valyti. Pašalina netgi dervos ir tepalų dėmes! 
Kaip pirktiProdukto kodas:117074
Amway Home™

Kam trinti– naudokite skystį „ZOOM”.

 

Valymo skystis „ZOOM” – tai stiprus ir universalus preparatas, kuris susidoroja su dauguma sunkiai įveikiamų dėmių. Skystis veikia labai greitai ir efektyviai pašalina riebalų dėmes ir nešvarumus nuo visų paviršių, kurie turi būti valomi naudojant valymo priemonę ir vandenį. Uženka tik apipurkšti paviršių ir švaria servetėle sausai nušluostyti. Valomų paviršių nereikia nuplauti vandeniu.

ĮSPĖJIMAS

ZOOM™ Valymo skysčio koncentratas Sukelia stiprų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Išimkite kontaktinius lęšius, jei juos nešiojate ir galite tai padaryti. Toliau plaukite vandeniu. Jei akių dirginimas nesiliauna, kreipkitės medikų pagalbos. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Greitai veikiantis universalus valymo skystis efektyviai pašalina riebalų dėmes. Koncentruota forma leidžia praskiesti skystį priklausomai nuo užteršimo lygio. Jį galima naudoti kepimo grotelėms ir sodo baldams valyti. Pašalina netgi dervos ir tepalų dėmes! 

Sudedamosios Dalies Pavadinimas

CAS #

Bendras pavadinimas / funkcija

Water

7732-18-5

vanduo

Butoxyethanol

111-76-2

tirpiklis

Sodium Carbonate

497-19-8

šarminė medžiaga

Sodium Laureth Sulfate

68585-34-2

anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga

Methoxyisopropanol

107-98-2

tirpiklis

Cocamide DEA

68603-42-9

nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga

Sodium Bicarbonate

144-55-8

šarminė medžiaga

Alcohol Denat

64-17-5

tirpiklis

Diethanolamine

111-42-2

šarminė medžiaga

Tetrasodium EDTA

64-02-8

kompleksonas

Blue colorant

GEN-2967

dažiklis

Valymo skysčio koncentratą „ZOOM™“ galima naudoti viryklėms, taburetėms, kepimo grotelėms, sodo baldams, pavėsinėms, įrengimams ir padengtiems mediniams paviršiams valyti.

Nerekomenduojama plastikiniams paviršiams iš latekso, kilimams ir nepadengtiems mediniams paviršiams valyti.

Normaliam valymui: atskiesti santykiu 1:2.

Sunkiai įveikiamų dėmių valymui: atskiesti santykiu 1:1.

DĖMESIO. Dirgina akis. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Esant akių dirginimui kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų.