Artistry Skin Nutrition™ Stangrinantis rinkinys + nemokamas mažas tonikas

[8819]

[]

[7956]

[7956]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[7956]
Sumažinkite ankstyvus ir pažengusius senėjimo požymius naudodami drėkinamąsias priemones ir patirkite toniko privalumus su nemokamu mini variantu!
Kaip pirkti Produkto kodas:125203

Sumažinkite ankstyvus ir pažengusius senėjimo požymius naudodami drėkinamąsias priemones ir patirkite toniko privalumus su nemokamu mini variantu!
 

Teikiama nauda

Pirkite Artistry Skin Nutrition™ Stangrinamąjį itin odą pakeliantį kremą ir Atnaujinantį aktyvinamąjį dieninį kremą SPF 30 ir nemokamai gaukite mažą Artistry Skin Nutrition Atnaujinantį minkštinamąjį toniką! 

Dienos ir nakties drėkinamieji kremai drėkina odą 24 valandas ir kovoja su senėjimo požymiais, o Minkštinamasis tonikas padeda kondicionuoti odą ir užkirsti kelią drėgmės praradimui, kad ši būtų maloniai sudrėkinta visą dieną.

Artistry Skin Nutrition™ Stangrinantis rinkinys + nemokamas mažas Tonikas tai:

  • 1x Artistry Skin Nutrition Stangrinamasis itin pakeliantis kremas (50 g)
  • Artistry Skin Nutrition Regeneruojančios reaktyvacijos dieninis kremas SPF 30 (50 g)
  • 1x Artistry Skin Nutrition Atnaujinantis minkštinamasis tonikas, kelionių dydžio (50 ml) – nemokamas dviejų savaičių bandymo rinkinys

Naudojami kartu šie trys Artistry Skin Nutrition produktai padeda stangrinti, pakelti odą ir kovoti su pažengusiais odos senėjimo požymiais. Puikus sprendimas sausai arba itin sausai odai arba praradusiai stangrumą ir elastingumą. 
 

Kodėl verta įsigyti

Kodėl reikia naudoti toniką? Ši prabangi formulė be alkoholio pašalina ne tik likusius nešvarumų pėdsakus po odos prausimo, bet ir padeda kondicionuoti odą, suteikdama odai gaivų drėkinimo pliūpsnį. Atnaujinantis minkštinamasis tonikasturi drėgmę sulaikančias sudedamąsias dalis, kurios užkerta kelią drėgmės praradimui. 

Artistry Skin Nutrition tonikai padeda aktyviai stabilizuodami ir stiprindami odos mikrobiomą, kartu užkertant kelią bioplėvelių susidarymui – tai pagrindinis odos mitybos reikalavimas, norint, kad oda būtų akivaizdžiai sveika.
Rezultatas? Lygus, šilko švelnumo pojūtis ir žėrintis, sveikas spindesys!

Intensyviai maitinantis, prabangiai sodrus ir kupinas galingų privalumų, Stangrinamasis itin odą pakeliantis kremas yra visapusiškiausias drėkinamasis kremas nuo senėjimo Artistry Skin Nutrition kolekcijoje. Sutvirtina suglebusią odą ir sumažina linijų, gilių raukšlių, mimikos linijų ir spalvos pakitimų atsiradimą.

Atnaujinantis aktyvinamasis dieninis kremas SPF 30 sutiekia odai jaunatviško spindesio ir sveikatos, be to jis papildomai apsaugo nuo šviesios ir taršos poveikio, padedamas apsaugoti odą nuo aplinkos agresorių. 

Informacija Jums

  • Artistry™ pasižymi švaria formule, o tai reiškia: JOKIŲ mineralinių aliejų, parabenų, ftalatų
  • Registruotas „The Vegan Society“, be jokių gyvūninės kilmės ingredientų, neatliekami jokių bandymų su gyvūnais
  • Ne komedogeninė formulė, neužkemša porų
  • Patikrinti dermatologų, nesukelia alergijos 
  • Klinikiškai įrodytas priemonės švelnumas – tinka visų tipų odai, įskaitant jautrią odą
  • Sudėtyje yra fitonutrientų, užaugintų mūsų pačių Nutrilite™ arba partnerių ūkiuose, kur naudojami tvarūs ūkininkavimo metodai, tausojantys aplinką ir palaikantys ūkininkų bendruomenes.