[8947]

[]

[4898]

[4898]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4898]
Efektyviai ir greitai šalina akmenis ir panaikina nemalonius kvapus bei sunkiai įveikiamas dėmes. Reguliariai naudojant nedidelį skysčio kiekį,tualetas visada bus švarus.
Produkto kodas:109864

Efektyviai ir greitai šalina akmenis ir panaikina nemalonius kvapus bei sunkiai įveikiamus nešvarumus. Reguliariai naudojant nedidelį skysčio kiekį, tualetas visada bus švarus.

PAVOJUS

Tualetų valymo skystis Amway Home™ L.O.C.™Sukelia rimtus akių pažeidimus. Sudėtyje yra pieno rūgšties. Dėvėkite akių / veido apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Išimkite kontaktinius lęšius, jei juos nešiojate ir galite tai padaryti. Toliau plaukite vandeniu. Nedelsdami susisiekite su APSINUODIJIMŲ CENTRU arba gydytoju. Jei reikia medicininės konsultacijos, turėkite su savimi produkto talpyklą arba etiketę. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Išpilkite turinį savivaldybės surinkimo punkte. Visiškai ištuštintas talpas išmeskite, kad būtų perdirbtos.

Funkcijos

  • Tualetų plovimo skystis „Toilet Bowl Cleaner” šalina akmenis ir kitus nešvarumus.
  • Veiksmingos paviršinio aktyvumo medžiagos ir organinės rūgštys pašalina visokius nešvarumus ir pasižymi puikiu valomuoju poveikiu.
  • Skystis veikia taip pat ir žemiau vandens linijos esančias vietas bei pašalina nešvarumus, apnašas ir akmenis, susidariusius dėl kieto vandens.
  • Skysčio sudėtyje nėra fosfatų ir chloro. Vietoje jų sudėtyje yra biologiškai skaidžių komponentų, o taip pat iš augalų gautų rūgščių.
  • Skysčio sudėtyje yra komponentas, vadinamas „NEUTRALODOR™“, kurio gaivinamosios savybės pašalina nemalonius kvapus.
  • Saugus kanalizacijos ir nuotekų sistemoms.

Sudedamosios dalys

Sudedamosios Dalies PavadinimasCAS #Bendras pavadinimas / funkcija
Water7732-18-5vanduo
Lactic Acid79-33-4organinė rūgštis
Acrylic CopolymerProprietarytirštiklis
C10-16 Ethoxylated Alcohol68002-97-1nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
FragranceProprietary – See IFRAorg.orgaromatas
Polymeric Blue ColorantProprietarymėlyni dažai

Siūlomas naudojimas

Tualetų plovimo skystis „Toilet Bowl Cleaner” veiksmingai šalina sunkiai įveikiamus nešvarumus ir neleidžia atsirasti akmenims ir kitokių tipų apnašoms, kurios susidaro dėl kieto vandens.

  • Pakiškite butelio skysčio išleidimo angą po unitazo kraštu ir pilkite skystį unitazo paviršiumi.
  • Palikite skystį unitaze 30 minučių, o tada gerai nuskalaukite vandeniu.

Jeigu unitazas yra labai užsiteršęs, skystį naudokite vakare, pavalykite šepečiu ir palikite iki ryto. Jeigu norite pasiekti geriausių rezultatų, skystį naudokite kiekvieną dieną.

Atminkite!

  • Po skysčio naudojimo vėl uždėkite dangtelį.
  • Nemaišykite tualetų plovimo skysčio „Toilet Bowl Cleaner” su kitomis cheminėmis priemonėmis.

Ženklinimas

PAVOJUS. Labai kenkia akims. Naudokite akių apsaugą/veido apsaugą. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu yra ir gali būti lengvai pašalinami. Toliau skalauti. Nedelsiant skambinti į IŠVYKIMO CENTRĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą naikinti atliekų deginimo įmonėje. Vizito pas gydytoją atveju parodyti šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų