Koncentruotas oro gaiviklis ir kvapų neutralizatorius Amway Home™ Green Meadows

[8953]

[]

[4906]

[4906]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4906]
Vos vieną kartą papurškus oro gaivikliu „AMWAY” „HOME™ Green Meadows”, pasijusite tarsi žydinčioje pievoje.
Kaip pirkti Produkto kodas:8193

Vos vieną kartą papurškus oro gaivikliu „AMWAY” „HOME™ Green Meadows”, pasijusite tarsi žydinčioje pievoje. Koncentruoto oro gaiviklio sudėtyje yra „NEUTRALODOR™“ –  stipriai veikianti dezodoruojanti medžiaga, kuri neutralizuoja nemalonius kvapus visame name(pavyzdžiui, nikotino kvapą).

PAVOJUS

Koncentruotas oro gaiviklis ir kvapų neutralizatorius Amway Home™ Green MeadowsStenkitės, kad nepatektų į akis. Itin degus aerozolis. Slėginė talpykla. Įkaitęs gali sprogti. Nepradurkite ir nedeginkite talpos, net ir pasibaigus produktui. Saugokite nuo saulės spindulių. Nelaikykite didesnėje nei 50 °C / 122 °F temperatūroje. Nepurkškite ant atviros liepsnos arba kito užsidegimo šaltinio. Laikykite atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių ir atviros liepsnos. Nerūkykite. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra limoneno, linalolio, citralio. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra izobutano ir propano.

  • Oro gaiviklis „GREEN MEADOWS™“ suteikia gaivų, malonų kvapą– pakanka papurkšti vieną kartą.

  • „NEUTRALODOR™“– tai unikalus dezodoruojantis komponentas, kuris greitai pašalina nemalonius kvapus visame name, pavyzdžiui, žuvies, dūmų kvapą, ir troškų orą.

 

Alcohol,Isobutane,Propane,Parfum,t-Butyl Alcohol,Brucine Sulfate

Norint, kad vienoje patalpoje būtų gaivus kvapas, pakanka vieną kartą papurkšti oro gaivikliu „GREEN MEADOWS™”.

PAVOJUS. Vengti patekimo į akis. Didelio slėgio pakuotė. Nepradurti ir nedeginti net ir po naudojimo. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikyti aukštesnėje nei 50C temperatūroje. Nepurkšti ant atviros ugnies ar kitų liepsnos šaltinių. Sandėliuoti atokiai nuo šilumos šaltinių ir kibirkščių. – Nerūkyti. Naudoti tiksliai, kaip nurodyta. Tyčinis netinkamas naudojimas gali veikti neigiamai arba sukelti mirtį. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Sudėtyje yra limonenas, linaholas, citralis. Gali sukelti alerginę reakciją. Saugoti nuo vaikų.