Satinique™ Drėkinantis šampūnas

[8905]

[]

[5079]

[5079]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5079]
Šampūno ir kondicionieriaus sistema padeda pagerinti plaukų drėgmę nuo šaknų iki galiukų*, kad plaukai būtų blizgantys, švelnūs ir lengvai tvarkomi.*Kai naudojama kartu su Smooth Moisture drėkinamuoju šampūnu, kondicionieriumi ir tiesinamuoju balzamu.
Kaip pirkti Produkto kodas:110655

Satinique™ glotninamasis drėkinamasis šampūnas atstato plaukų drėkinimą ir išlygina juos nuo šaknų iki galiukų. 

Tai Jums patiks…

Oras, aplinka, plaukų stilizavimas ir cheminės procedūros gali paveikti jūsų plaukus, sukelti drėgmės praradimą, apsunkinti jų šukavimą ir glotnumo išlaikymą.

Satinique glotninamasis drėkinamasis šampūnas gelbsti jus naudodamas parinktus augalus ir maistines medžiagas, jau po vieno plovimo atkurdamas drėgmę.

Šampūno sudėtyje yra tungui sėklų aliejus, žinomas dėl savo jauninančių ir glotnumą suteikiančių savybių, padės pagerinti elastingumą ir suteiks jums kontrolę. Be to, pro-vitaminas B5 drėkina, ir, svarbiausia, apsaugo plaukus nuo aplinkos agresorių, suteikdamas nepakartojamą blizgesį. Įmasažuokite nemažą kiekį šampūno į drėgnus plaukus, kol pasirodys tirštos putos ir tuomet nuskalaukite. Tęskite glotninamąjį plaukų priežiūros režimą naudodami Satinique glotninamąjį drėkinamąjį kondicionierių ir mėgaukitės lygiais, blizgiais, šilkiniais plaukais.
 
 

Verta žinoti…

  • Sudėtyje yra mūsų išskirtinis ir JAV patentuotas ENERJUVE™, teigiamai įkrautas lipidų, kreatino ir 18-MEA kompleksas, kuris prasiskverbia į plauko šerdį, prisiderina prie pažeistų vietų ir atstato plaukų jėgą.
  • Atstato blizgesį ir elastingumą, naudodamas maitinantį ir glotninantį tungui sėklų aliejaus ir provitamino B5 mišinį.
  • Pasižymi traškiu ir gyvybingu kriaušių, žaliųjų obuolių, rožių ir muskuso kvapu.
  • Sausiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams
  • Pakankamai švelnus galvos odai ir plaukams, kad būtų galima naudoti kiekvieną dieną.
  • Vėliau naudokite Satinique™ glotninamąjį drėkinamąjį kondicionierių