Artistry Skin Nutrition™ Drėkinamasis rinkinys + nemokamas mažas tonikas

[8821]

[]

[7958]

[7958]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[7958]
Drėkinkite odą 24 valandas per parą ir patirkite Toniko suteikiamus privalumus su nemokamu mini variantu!
Kaip pirkti Produkto kodas:125201

Drėkinkite odą 24 valandas per parą ir patirkite Toniko suteikiamus privalumus su nemokamu mini variantu! 
 

Teikiama nauda

Pirkite Artistry Skin Nutrition™ Drėkinamąjį gelinį kremą ir Drėkinamąjį dieninį losjoną SPF 30 ir nemokamai gaukite mažą Artistry Skin Nutrition Drėkinamąjį glotninamąjį toniką!

Dienos ir nakties drėkinamieji kremai skirti maitinti odą ir drėkinti ją visą dieną, tokiu būdu jie padeda išlaikyti odos elastingumą ir sukurti sveiką spindesį. Tuo tarpu Glotninamasis tonikas suteikia odai gaivaus drėkinimo ir padeda odai išlaikyti drėgmę ir užkerta kelią drėgmės praradimui. 

Artistry Skin Nutrition Drėkinamasis rinkinys + nemokamas mažas Tonikas tai:

  • 1x Artistry Skin Nutrition Drėkinamasis gelinis kremas (50 g)
  • 1x Artistry Skin Nutrition Drėkinamasis dieninis losjonas SPF 30 (50 g)
  • 1x Artistry Skin Nutrition Drėkinamasis glotninamasis tonikas, kelionių dydžio (50 ml) – nemokamas dviejų savaičių bandymo rinkinys

Šis Artistry Skin Nutrition Drėkinamasis produktų derinys padeda išlaikyti jaunatvišką odą spindinčią, lygią ir drėkinančią, kartu apsaugodamas nuo priešlaikinio senėjimo požymių. 
 

Kodėl verta įsigyti

Artistry Skin Nutrition tonikai padeda aktyviai stabilizuodami ir stiprindami odos mikrobiomą, kartu užkertant kelią bioplėvelių susidarymui – tai pagrindinis odos mitybos reikalavimas, norint, kad oda būtų akivaizdžiai sveika.
Rezultatas? Lygus, šilko švelnumo pojūtis ir žėrintis, sveikas spindesys!

Suteikite tinkamą pagrindą kitoms priemonėms, kad galėtumėte džiaugtis puikiais odos priežiūros privalumais. Ši prabangi formulė be alkoholio pašalina ne tik likusius nešvarumų pėdsakus po odos prausimo, bet ir padeda kondicionuoti odą, suteikdama odai gaivų drėkinimo pliūpsnį. Drėkinamasis glotninamasis tonikas pasižymi gaivia, drėkinančia formule, kuri greitai susigeria ir padeda sulaikyti odoje esančią drėgmę bei užkerta kelią jos praradimui. 

Artistry Skin Nutrition Drėkinamasis gelinis kremas ir Drėkinamasis dieninis losjonas SPF 30 24 valandas drėkina ir apsaugo nuo matomų priešlaikinio senėjimo požymių.

Be to, Drėkinamasis dieninis losjonas 30 suteikia „visišką apsaugą nuo šviesos” – plataus spektro SPF 30 ir apsaugą nuo mėlynos šviesos ir infraraudonųjų spindulių – taip pat apsaugo nuo aplinkos agresorių.
 

Informacija Jums

  • Artistry™ pasižymi švaria formule, o tai reiškia: JOKIŲ mineralinių aliejų, parabenų, ftalatų
  • Registruotas „The Vegan Society“, be jokių gyvūninės kilmės ingredientų, neatliekami jokių bandymų su gyvūnais 
  • Ne komedogeninė formulė, kuri neužkemša porų
  • Patikrinti dermatologų, nesukelia alergijos
  • Tinka visų tipų, taip pat ir jautriai odai
  • Sudėtyje yra fitonutrientų, užaugintų mūsų pačių Nutrilite™ arba partnerių ūkiuose, kur naudojami tvarūs ūkininkavimo metodai, tausojantys aplinką ir palaikantys ūkininkų bendruomenes.