Stiprink organizmą

Pasiruoškite naujam metų laikui stilingai – suteikite savo kūnui visko, ko reikia vėstant orams. Sustiprink savo organizmą ir pasiruošk rudens darganoms. Tik ribotą laikotarpį siūlome įsigyti Nutrilite™ pasiruošimo rudeniui rinkinį ir NEMOKAMAI gauti  Nutrilite kuprinę su nuo vagių apsaugančiais elementais.

Nutrilite pasiruošimo rudeniui rinkinį, sudaro aukščiausios kokybės būtiniausi produktai, kurie padės sustiprinti jūsų organizmą prieš rudens darganas

Užtikrinkite, kad visada turite jūsų organizmui stiprinti reikalingų pagrindinių maistinių medžiagų įsigydami Nutrilite pasiruošimo rudeniui „Sustiprink savo organizmą ” rinkinį (310834), kurį sudaro:

 • Nutrilite augaliniai proteinai (1 pakuotė) – subalansuota ir sveika alternatyva tradiciniams baltymų šaltiniams. Juose yra devynios būtinos amino rūgštys, padedančios palaikyti puikią sveikatą, ir beveik nėra riebalų.
 • Nutrilite vitaminas C Plius (1 buteliukas, 180 tablečių) – tai ypač veiksmingas maisto papildas, kuris visą dieną lėtai ir tolygiai išskiria vitaminą C, palaikydamas normalią imuninės sistemos veikimą. Vitaminas C ne tik stiprina jūsų imuninę sistemą, bet ir palaiko normalią organizmo kolageno gamybą, reikalingą sveikai odai, bei padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso (dėl savo antioksidacinių savybių).
 • Nutrilite kramtomųjų tablečių Lecitinas E (1 buteliukas, 110 tabl) – puiki vitamino E ir lecitino kombinacija, suteikianti didelę antioksidantų dozę, kuri padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. O lecitinas yra natūraliai išgaunamas riebiųjų medžiagų emulsiklis.

Ir gaukite unikalią Nutrilite kuprinę su nuo vagių apsaugančiais elementais NEMOKAMAI, todėl tai yra viskas, ko reikia norint užimtą dieną praleisti sklandžiai!!

Pasinaudokite šiuo pasiūlymu, kol galite – nuo rugsėjo 15 d. iki tol, kol baigsis produktų atsargos.

Akcijos „Sustiprink savo organizmą rudeniuisąlygos :
 • Užsakymų skaičius neribojamas.
 • Vienu užsakymu įsigyjamų rinkinių skaičius neribojamas.
 • Akcijos gali būti sumuojamos su pirmojo užsakymo nuolaida ir kitomis akcijomis.
 • Galima panaudoti kuponus

Kaip pirkti

Nutrilite augaliniai proteinai

Baltymų yra visose mūsų kūno dalyse: ląstelėse, kauluose, organuose, audiniuose, naguose, plaukuose ir, be abejo, raumenyse. Mūsų kūne baltymai neišsilaiko, todėl būtina gauti atitinkamą dienos dozę. Vidutiniam suaugusiajam reikia mažiausiai 0,83 g baltymų vienam kūno masės kilogramui per dieną! Taigi 60 kg sveriančiam žmogui reikia suvartoti 200–250 g mėsos arba 8 kiaušinius kiekvieną dieną!

Dauguma žmonių mano, kad gauna pakankamai baltymų valgydami mėsą ir pieno produktus, tačiau jie neatsižvelgia į tai, kad juose gali būti nepageidaujamų priedų: sočiųjų riebalų, cholesterolio, papildomų kalorijų ir druskos. Nutrilite augaliniai proteinai – tai tradicinių baltymų šaltinių alternatyva. 100 % augalinis produktas BE JOKIŲ nepageidaujamų priedų!

Kuo naudingi Nutrilite augaliniai proteinai? 100 % augaliniai: juose yra Nutricert™ ūkiuose užaugintų sojų, žirnių ir kviečių. Nutrilite augaliniai proteinai yra itin koncentruota proteinų forma be jokių nepageidaujamų priedų. Be to, Nutrilite augaliniai proteinai yra 9 būtinų amino rūgščių, kurių negali sintetizuoti kūnas, šaltinis. Tiesiog įdėkite 1–2 šaukštelius (priklausomai nuo jums reikalingos baltymų dienos dozės) į savo pusryčių, pietų ir vakarienės patiekalus, kad gautumėte visus kūnui reikalingus baltymus!

Nutrilite™ Vitaminas C Plus
 • tai maisto papildas, kuriame yra citrusinių vaisių bioflavonoidų koncentratų iš sveikų vaisių, įskaitant citriną, mandariną, apelsiną ir greipfrutus, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veikimą ir sveiką odą.
 • Prailginto išskyrimo formulė suteikia lėtą, tolygų maistinių medžiagų išsiskyrimą į kūną, kad jos būtų maksimaliai įsisavintos, be atliekų, kurias sukelia didelės dozės ar greito išskyrimo tabletės.
 • Šiame maisto papilde yra vitamino C iš kraštuotosios malpigijos. Šis turtingas vitamino šaltinis auginamas mūsų Nutrilite ūkyje, kur mes naudojome tik tvarius ūkininkavimo metodus.
 • Sukurta iš dviejų vitamino C šaltinių – natūralios kraštuotosios malpigijos, užaugintos mūsų Nutrilite ūkyje, ir askorbo rūgšties – kiekvienoje patogioje dienos tabletėje yra 240 mg vitamino C, sumaišyto su skaiduline medžiaga. Šis mišinys sulėtina įsisavinimą ir leidžia jį išskirti į kūną per aštuonias valandas. Tik viena 240 mg Prailginto išskyrimo tabletė suteikia daugiau naudingo vitamino C per dieną nei 600 mg greito išskyrimo maisto papildas.

Nutrilite Lecitinas E

 • Sudėtyje yra natūralaus lecitino, gaunamo iš sojos pupelių, ir vitamino E, gaunamo iš augalinio aliejaus.
 • Vitaminas E prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.
 • Vitaminas E (riebaluose tirpus vitaminas) teikia antioksidacinę apsaugą.
 • Kramtomas, tinkamas ir vaikams ir suaugusiesiems, kuriems sunku nuryti tabletes.
 • Pasaldintas ir pagardintas medumi ir saldžiavaisiu pupmedžiu.
 • Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.